… nas je v tednu otroka dodobra razveselila in popestrila običajne dneve v šoli.

Hip hura, tukaj smo se zbrali,
le zakaj? Da bi se igrali.
Ste za to, dragi cicibani,
da nam danes tukaj bo lepo?

Glavni akterji torej niso bili gostje cirkusanti, temveč prav naši učenci. Izredno so se izkazali v različnih cirkuških veščinah: plezanje na svili, akrobacije na trapezu, vožnja z monociklom, žongliranje z različnimi pripomočki, lovljenje ravnotežja na krogli, “krotenje” diabola in še več. 

Učenci so aktivno sodelovali ves čas delavnice, preizkušali svoje spretnosti, krepili vztrajnost, odkrivali kreativnost, ki jo nosijo v sebi in še bi se dalo napisati. Prepričana sem, da naši učenci v sebi nosijo mnogo talentov. Odkrijmo jih in krepimo! Vem, da bi zmogli pripraviti prav veličastno cirkuško predstavo!

Na še več takšnih in podobnih delavnic.

Besedilo in fotografije: Petra Hribar Horzelenberg

(Visited 326 times, 1 visits today)
Dostopnost