V torek, 19. oktobra 2021, so v galeriji Mestna knjižnica Grosuplje odprli razstavo likovnih del učenk in učencev grosupeljskih osnovnih šol z naslovom: »10 LET LINIJE 3G.« 

Pri ustvarjanju za razstavo so sodelovali tudi učenci iz štirih razredov naše osnovne šole. Nastale so lepe stvaritve, pri katerih posebej izstopajo domišljijske upodobitve. Naši učenci so ustvarjali v tehniki praskanke in kombinirani tehniki, nekateri od njih tudi s posebnim formatom v obliki T-majice. V knjižnici so razstavljene umetnine 20 učencev naše šole. Razstavljajo: Lina Štrubelj, Alingaja Zakrajšek,  Cecilija Dolinar, Sara Jančar, Martin Kušlan, Enej Grzetič, Ema Kastelic, Neža Kušlan, Nina Renar, Drenusha Shatri, Val Skubic, Julija Vilhar, Ela Zorčič, Bastjan Jug, Pija Kmet, Matic Levič, Taja Paragi, Domen Šteh, Levin Tomažin in Ožbej Kastelic. 

Vsem ustvarjalcem ob njihovem verjetno prvem umetniškem uspehu iskreno čestitam! 

Besedilo: Alenka Lopert, mentorica

Razstava likovnih del »10 LET LINIJE 3G« bo na ogled do konca meseca novembra, med tednom od 8. do 19. ure, ob sobotah od 8. do 13. ure v galeriji Mestne knjižnice Grosuplje. Vljudno vabljeni!

#10letlinije3g #grosuplje #ljubljana #LPP #ljubljanapovezujeprijatelje

Fotografija: Pavlina Antolič

(Visited 281 times, 1 visits today)
Dostopnost