Interesne dejavnosti

naziv IDizvajalecciljna skupinatermin
Cici pevski zborNives Kemperle1. razredpet. 0
Otroški pevski zborNives Kemperle2.-5. razredpon 0, tor 6
Mladinski pevski zborNives Kemperle6.-9. razredpon 6, tor 5, sr 6
Šola eksperimentiranjaMateja Pogorelc4. razredtor, 0. ali 5. uro
Vrtnarski krožekPolona Ferbežar, Irena Zrnec3.-9.razredtor, 5. ura
Cici vesela šolaBrigita Zakrajšek1. razredtor, 5. ura
Vesela šolaSabina Kastelic4. – 6. razred 
Vesela šolaSimona A. Hribar7. – 9. razredapetek 6. ura
Male sive celiceSimona A. Hribar7. – 9. razredatorek , 7. ura
Spoznavamo države svetaTamara Jovičić, Lara Lipnik4. in 5. razredpo dogovoru
ŠahAna Srebrnič3.-9. razredčetrtek 0. ura
ŠahAna Srebrnič1. in 2. razredsreda 6. ura
Angleška bralna značkaAnita Medved6., 8. in 9. razredpo dogovoru
Angleška bralna značkaVeronika Zajec3.-5. razredapo dogovoru
Španska bralna značkaLara Lipnik7.-9. razredpo dogovoru
Nemška bralna značkaMarjeta Bobnaručenci izbir. Predmetapo dogovoru
Knjižničarksi krožekAndreja Zupančič Kojić6.-9. razredtor, 0. ura
Deveto gledališčeBarbara Struna9. razredpet., 6. ura
Pravljične uriceLara Lipnik1. in 2. razredpet 0. ura
Improvizacijsko gledališčeLara Lipnik6. – 9. razredsre 6.ura
Likovne delavniceLara Lipnik2. in 3. razredtor, 6. ura
Sprostivene tehnikeŠpela Hribar4.-9. razredsreda, 6. ura
Vaditelj sprostivenih tehnik I.Špela Hribar4.-9. razredčetrtek, 6. ura
Slovenski znakovni jezikDarja Pekolj4.-7. razredpet, 6. ura
Prva pomočMetka Anžič4. in 5. razredtor, 6. ura
Prva pomočSimona A. Hribar6. – 9. razredapon 0.ura
GibalčekJure Virag1. in 2. razredpon 7.ura
ŽogarijaMarko Markovič1. in 2. razredčetrtek ob 15.00
Plesne uriceAnja Kastelic2. – 4. razredčet 0. ura
NogometRok Voroš3.-5. razredsre 7.ura
KošarkaMarko Markovič3.-5. razredtorek ob 15.00
Igre z loparjiBarbara T. Miklavčič5. – 9. razredčet, 0. ura
AkrobatikaJure Virag6. – 9. razredtor, 6. ura
Plesna koreografijaRok Voroš6. – 9. razredpon, 6. ura

(Visited 1.131 times, 6 visits today)
 
 
 
Dostopnost